Plunder Pirates

Plunder Pirates 1.0.0

Coś więcej niż Clash of Clans w pirackich kostiumach

Co można otrzymać, jeśli weźmiemy Clash of Clans, ubierzemy postaci w pirackie kostiumy i posypiemy to kolorową grafiką pełną statków? Odpowiedź brzmi: Plunder Pirates. Na szczęście to nie wszystko, co gra ma do zaoferowania.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wspaniała grafika 3D
  • Wciągające bitwy z innymi graczami
  • Świetny tryb jednoosobowy
  • Dużo humoru

Wady

  • Przestarzały koncept
  • Dotknij, czekaj, dotknij, czekaj, płać...

Dobry
7

Co można otrzymać, jeśli weźmiemy Clash of Clans, ubierzemy postaci w pirackie kostiumy i posypiemy to kolorową grafiką pełną statków? Odpowiedź brzmi: Plunder Pirates. Na szczęście to nie wszystko, co gra ma do zaoferowania.

Żegluj ku nieznanym wyspom

Ogólnie rzecz biorąc, koncept Plunder Pirates nie należy do najoryginalniejszych. Budujemy na wyspie osady, kopalnie i składy, następnie zatrudniamy bandę piratów i zabieramy się do plądrowania. W grze mamy do czynienia ze standardowym systemem „płać albo czekaj” i trzeba przyznać, że wybór waluty w aplikacji jest ogromny.

Oczywiście wszystko to brzmi jak już wcześniej wspominane Clash of Clans, Kingdoms & Lords lub Simpsons: Tapped Out. Na szczęście rozgrywka oferuje ciekawe zwroty akcji, które sprawiają, że mimo wszystko warto dać tej pirackiej przygodzie szansę, nawet jeśli masz już serdecznie dość tych pożerających czas tytułów.

W Plunder Pirates położono spory nacisk na elementy odkrywania i podbijania. W każdym momencie gry możesz zrekrutować bandę morskich oprychów upijających się w tawernie i wysłać ich na morską eskapadę. Tryb „Plunder” jest czymś pomiędzy eksplorowaniem mórz i oceanów (przemierzanie mapy i odkrywanie potworów morskich, nowych wysp i oczywiście napotykanie wrogów) oraz walki z innymi kapitanami (wysyłanie swojej załogi w celu zdobycia bazy przeciwnika).

Ponadto w Plunder Pirates musisz chronić swoje wyspy, aby przetrwać, ponieważ okazjonalnie twoje miasto będzie celem ataku innych graczy, więc lepiej nie daj się zaskoczyć.

Oczywiście możesz również dołączyć do gildii i sprawdzić, kto jest najokrutniejszym i najbardziej parszywym piratem wszech czasów (leaderboard), a nawet odwiedzić ich wyspy.  

Wszystkie palce na pokładzie

Podobnie jak w innych grach tego pokroju, wszystko, co dzieje się na ekranie, wydaje się początkowo nieco zniechęcające – mnóstwo opcji do ogarnięcia, różne typy waluty, wszędzie porozrzucane rzeczy do kupienia. Na szczęście po pierwszym uruchomieniu Plunder Pirates jesteś prowadzony krok po kroku, dzięki czemu szybko zrozumiesz zasady.

Grafika pełna skarbów

Plunder Pirates to chyba najlepiej wyglądająca gra w pirackim kostiumie. Posiada świetną, żywą grafikę 3D, dzięki której możesz z łatwością eksplorować wyspy pod każdym kątem i zagłębiać się w najdrobniejsze detale wspaniale wykonanego kreskówkowego świata. Efekty wodne są tak realistyczne, że czasami można odnieść wrażenie, że za chwilę woda wyleje się z brzegów ekranu i zaleje nasz telefon.

Ścieżka dźwiękowa w średniowiecznych klimatach jest tak uspokajająca i relaksująca, że z łatwością zagubisz się w tym wirtualnym świecie niezbadanych lądów i nieprzebytych mórz.  

Zawadiacka przygoda

Jeśli jesteś fanem gier w stylu Clash of Clans, Plunder Pirates to gra, której warto się przyjrzeć, gdyż oferuje coś, czego jeszcze nie było. Ale jeśli brak ci cierpliwości i nie przepadasz za pirackimi klimatami, to nie jest gra dla ciebie.

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

Więcej
Plunder Pirates

Download

Plunder Pirates 1.0.0

Opinie użytkowników o Plunder Pirates